Novinky z Bravo Girl!

15. července 2012 v 11:39 | brenda |  News
Tomuto moc neverim.

Idol Harry Styles z One Direction četl knížku "Hra: Pod sukněmi tajné společnosti mistrů svůdců" v naději, že se pak u žen stane ještě populárnější. Doporučil mu to kolega Olly Murs, který se také proslavil v X Factoru.
Zdroj řekl novinám Daily Mirror: "Věřte tomu nebo ne, ale Harry si svým úspěchem u žen nebyl 100% jistý. Takže když mu Olly o knížce řekl, šel si jí rovnou koupit a za týden jí měl přečtenou. Harry od té doby vtipkoval, že po přečtení knížky jeho metody svádění neomylně fungují. Mezi jeho oblíbené tipy patří mluvit s přitažlivými ženami, když jsou obklopeni skupinou lidí. Harry teď ví, že nejlepší je ženy ignorovat a zaměřit se v rozhovoru na mužskou část, aby ženy vtáhl do konverzace. Zdá se, že to pokaždé funguje."

Osmnáctiletá hvězda byla nedávno spojována s Caggie Dunlop z anglické reality show Made in Chelsea poté, kdy spolu byli spatřeni v londýnském klubu Dorsia club, takže se zdá, že by tipy mohli fungovat.

Kniha tvrdí, že zaručeně mění životy lidí, a mezi klíčové kroky jedenácti částí knihy patří: Vyberte cíl - Izolujte cíl - Dověďte cíl na sváděcí místo.

Harry je známý pro svoji zálibu ve starších ženách a nedávno zavtipkoval: "Jsem připraven na všechny ženy až do věku mojí mámy, které je čtyřiačtyřicet!"

Harry se v lednu rozešel s televizní moderátorkou Caroline Flack (32) a měl krátký románek s vdanou DJ Lucy Horobin (32).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama